מבצע!

Visio Std 2019 32-bit/x64

1,140.00

צור בקלות דיאגרמות למידע מורכב

Microsoft Visio Standard 2019 היא פלטפורמה עוצמתית ליצירת דיאגרמות עם מגוון רחב של סטנסילים מובנים. היא עוזרת לך לפשט מידע מורכב באמצעות דיאגרמות פשוטות וקלות להבנה. Visio Standard כולל סטנסילים לדיאגרמות עסקיות ודיאגרמות רשת בסיסיות, תרשימים ארגוניים, תרשימי זרימה בסיסיים ודיאגרמות כלליות רב-תכליתיות.

מק"ט: D86-05847

יצרן: Microsoft

זמן אספקה: מיידי למייל – רישוי דיגיטלי לכל החיים. (רכישה חד-פעמית).

****התמונות להמחשה בלבד*****

תיאור

Visio Std 2019 Win English
All Lang PK Lic Online DwnLd
ESD

Visio Std 2019 Win English All Lng PK

צור בקלות דיאגרמות למידע מורכב

Microsoft Visio Standard 2019 היא פלטפורמה עוצמתית ליצירת דיאגרמות עם מגוון רחב של סטנסילים מובנים. היא עוזרת לך לפשט מידע מורכב באמצעות דיאגרמות פשוטות וקלות להבנה. Visio Standard כולל סטנסילים לדיאגרמות עסקיות ודיאגרמות רשת בסיסיות, תרשימים ארגוניים, תרשימי זרימה בסיסיים ודיאגרמות כלליות רב-תכליתיות.

כלי יצירת הדיאגרמות המתקדמים של Visio 2019 מסייעים לך לפשט פעולות שבעבר היו מורכבות הודות לאמצעים חזותיים מונחי-נתונים. Visio 2019 גם מציע לך דרכים חדשות לשיתוף בזמן אמת באינטרנט.

Visio הוא כלי ליצירת דיאגרמות שמקל ואינטואיטיבי ליצור תרשימי זרימה, דיאגרמות, תרשימים ארגוניים, תוכניות קומה, עיצובים הנדסיים ועוד, באמצעות תבניות מודרניות עם חוויית Office המוכרת. בדף זה, באפשרותך לגשת לחלק מהתבניות המובילות ולדיאגרמות לדוגמה הזמינות ב-Visio, או לבקש מאלה הרצויות.

כדי לראות את מאות התבניות ודיאגרמות המדגם הזמינות, באפשרותך לפתוח תבנית ביישום Visio או ב Visio באינטרנט.

התחל בבניית הדיאגרמה שלך באמצעות תבניות בעלות מראה מקצועי וצורות מודרניות המשורטטות מראש.

לאחר מכן, קשר בקלות את הדיאגרמה שלך למקורות נתונים נפוצים (כגון Excel). תוכל לראות את הנתונים מתעדכנים באופן אוטומטי בתוך הדיאגרמה שלך, ומשתקפים באמצעים ויזואליים מושכים כגון סמלים, סימנים, צבעים וסרגלים גרפיים. לבסוף, בלחיצות בודדות בלבד, פרסם את הדיאגרמה מקושרת הנתונים שלך ל- SharePoint, וספק גישה לאחרים באינטרנט, גם אם Visio אינו מותקן אצלם.

פשטות, צורות מונעות-נתונים ושיתוף באינטרנט הופכים ביחד את Visio 2016 לאחד הכלים החזקים ביותר לצפיה והבנה של פרטי מידע חשובים.

התאם אישית והשלם דיאגרמות במהירות

התאם אישית דיאגרמות בעלות מראה מקצועי באמצעות מבחר ערכות נושא ואפקטים והחל מראה שונה לגמרי על העיצוב בכמה לחיצות בלבד.

בצע פעולות נפוצות של יצירת דיאגרמות (שינוי צורה, יישור ומיקום אוטומטיים או שכפול וסידור מחדש של עמודים) באמצעות חוויה אינטואיטיבית תוך שמירה על המטה-נתונים והחיבורים של הצורות.

צור דיאגרמות עשירות באמצעות קישור נתונים

 • המחש נתונים בזמן  אמת בהקשר של מבנה ארגוני, רשת IT, מפעל ייצור או תהליכים עסקיים מורכבים להצגת התמונה המלאה. קשר צורות של Visio למקורות נתונים מרובים, כולל Microsoft Excel, ‏Microsoft Excel Services, ‏Active Directory, ‏Microsoft SQL Server, ‏Microsoft SQL Azure ורשימות ושירותי קישוריות למידע עסקי של Microsoft SharePoint.
 • חשוף דפוסים ומשמעות בנתונים בעזרת גרפיקת נתונים, כגון סמלים מלאי חיים, סימנים, צבעים וגרפים של עמודות.
 • קבל תצוגה עדכנית תמיד של הנתונים שלך על-ידי שמירת החיבור בין הדיאגרמה למקור הנתונים שלה, כך שעיצוב הצורות יתעדכן באופן אוטומטי כדי לשקף כל שינוי בנתונים המשמשים כבסיס.
 • נצל את הקישוריות החדשה בצעד אחד עם טבלאות Excel והחלף גרפיקת נתונים כרצונך בלחיצה אחת.

הגדר ושפר תהליכים והפוך אותם לדמוקרטיים בצורה יעילה

תעד תהליכים עם סימונים סטנדרטיים לבחירתך. באמצעות למעלה מ- 20 תבניות תהליכים, Visio מציע פתרון כולל של סוגי תהליכים – BPMN 2.0, זרימות עבודה של SharePoint, מיפוי זרמי ערכים ו- EPC.

נצל את החוויה האינטואיטיבית של יצירת תת-תהליכים ועודד שיתוף פעולה בין צוותים.

בדוק דיאגרמות באמצעות כללי אימות מוכללים או הניתנים להתאמה אישית כדי לוודא שהדיאגרמות נבנות בהתאם לשיטות העבודה המומלצות הכלליות ליצירת הדיאגרמות, בהתאם לתקנים של התעשייה או בהתאם לצרכי תאימות.

השתמש ב- Visio Services ב- Office 365 לשיתוף ולתיאור התהליכים בצורה חזותית ברחבי הארגון, או לניטור פעילויות תהליכים באמצעות קישוריות נתונים בזמן אמת.

ספק גירסה אחת של האמת – באמצעות דפדפן

 • שתף את הדיאגרמות שלך לצריכהרחבה יותר באמצעות דפדפן, אפילו עם אנשים ש- Visio לא מותקן אצלם – באמצעות Visio Services ב- Office 365.
 • כאשר הנתונים המשמשים כבסיס מתרעננים, הדיאגרמות מתרעננות בדפדפן.

 

דרישות התקנה:

 • מעבד נדרש-  מעבד x86 או x64 סיביות במהירות 1 ג'יגה-הרץ (Ghz) או יותר עם ערכת הוראות SSE2
 • מערכת הפעלה נדרשת- Windows 7 או גרסה מאוחרת יותר, Windows Server 2008 R2 או Windows Server 2012
 • זיכרון נדרש- זיכרון RAM בגודל של 1GB (32 סיביות); זיכרון RAM בגודל של 2GB (64 סיביות)
 • שטח דיסק קשיח נדרש– עד 3.0 GB שטח פנוי בדיסק הקשיח.
 • תצוגה נדרשת- רזולוציה 1200X800.
 • גרפיקה- להאצה גרפית בחומרה נדרש כרטיס מסך DirectX 10.
 • Multi-touch- לשימוש בכל תפקודי Multi-touch יש צורך בהתקן התומך במגע. עם זאת, הפונקציונליות וכל התכונות זמינות תמיד על ידי שימוש במקלדת, עכבר או כל התקן קלט תקני או נגיש אחר. שים לב כי תכונות המגע החדשות מותאמות לשימוש מיטבי ב- Windows 10/11 או בגרסה מאוחרת יותר.

דרישות מערכת נוספות

פונקציונליות הקשורה לאינטרנט מחייבת חיבור לאינטרנט.

 

 מק"ט: D86-05847

יצרן: Microsoft

זמן אספקה: מיידי למייל – רישוי דיגיטלי לכל החיים. (רכישה חד-פעמית).

 **** התמונות להמחשה בלבד ****