Windows 10 PRO Hebrew

925.00

 

עם Windows 10 Pro, קיבלת שותף עסקי מעולה. יש לה את כל התכונות שלWindows 10 Home , ובנוסף פונקציות עסקיות חשובות להצפנה, לכניסה מרחוק, ליצירת מכונות וירטואליות ועוד. קבל הפעלות מהירות, תפריט התחלה מוכר אך מורחב ודרכים חדשות מעולות לביצוע משימות, ובנוסף תכונות חדשניות כמו דפדפן חדש לגמרי שנועד לפעולה מקוונת

Windows 10 משלב את ה-Windows שאתה כבר מכיר ומוסיף שיפורים מעולים שתאהב. טכנולוגיות כמו InstantGo מאפשרות לך לאתחל ולחדש עבודה במהירות. ל- Windows 10תכונות אבטחה מובנות רבות מתמיד שיסייעו לך להתגונן מפני תוכנה זדונית.

התקן Windows 10 שלך מזהה אותך ומאשר את נוכחותך בדרכים אישיות באמת. עם Windows Hello, ההתקן שלך מברך אותך בשמך ומפעיל אור כאות זיהוי, מנופף לך בזמן הכניסה ומשחרר אותך מהצורך לזכור או להקליד סיסמא.

 

 

מק"ט:FQC-08924

יצרן: Micosoft

זמן אספקה: 1 יום עסקים

 • המוצר יסופק בגירסה עברית
 • להתקנה על מחשב אחד
 • מיועד למשתמש עסקי

תיאור

מתאים לעסקים- Windows 10 Pro

הצטרף לדומיין שלך – תוכל להתחבר לתחום העסק או בית הספר שלך או ל- Azure Active Directory כדי להשתמש בקבצי רשת, שרתים, מדפסות ועוד.

הצפנה משופרת – קבל אבטחה מוגברת בעזרת BitLocker  כדי לסייע בהגנה על הנתונים שלך באמצעות ניהול הצפנה ואבטחה.

כניסה מרחוק – Windows 10 מאפשר לך להיכנס למערכת דרך מחשב מרוחק, וכך תוכל להתחבר ולהשתמש ב-PC  שלך בבית או בחוץ.

מכונות וירטואליות – צור והפעל מכונות וירטואליות בעזרת Hyper-V, כך שתוכל להפעיל יותר ממערכת הפעלה אחת בו זמנית על אותו מחשב אישי.

היישומים שלך בחנות – Windows 10  מאפשר לך ליצור אגף יישומים פרטי משלך ב-Windows Store לגישה נוחה ליישומי החברה.

מיליוני אנשים כבר משתמשים ב- Windows 10

התוכנית למשתתפי Windows Insider היא קהילה גלובלית של חובבי Windows שאוהבים את המערכת ורוצים לעזור לשפר אותה. משתתפי התוכנית זוכים לראות את מערכת ההפעלה בשלבי גיבושה הראשונים, ויש להם תפקיד חשוב בעיצוב התוצאה הסופית. המשוב שקיבלנו ממשתתפי התוכנית עזר לנו ליצור את מערכת Windows הטובה ביותר בהיסטוריה.

חוויית השימוש ב- Windows 10 קלה ומוכרת, הודות לנקודות הדמיון הרבות ל- Windows 7, כולל תפריט 'התחל'. המערכת מאפשרת הפעלה וחידוש הפעלה במהירות, כוללת אבטחה מובנית לשמירה על ביטחונך, ומותאמת לעבודה עם רכיבי תוכנה וחומרה שכבר יש לך.

זה פשוט עובד

Windows 10 משלב את ה-Windows  שאתה כבר מכיר ומוסיף שיפורים מעולים שתאהב. טכנולוגיות כמו  InstantGo  מאפשרות לך לאתחל ולחדש עבודה במהירות. ל- Windows 10תכונות אבטחה מובנות רבות מתמיד שיסייעו לך להתגונן מפני תוכנה זדונית.

Microsoft Edge

זהו הדפדפן החדש לגמרי שנועד לגרום לרשת לעבוד בדרך שנוחה לך. כתוב או הקלד ישירות בדפי האינטרנט ושתף את התגים שלך עם אחרים. תאהב את תצוגת הקריאה שמנטרלת את כל הסחות הדעת. קיימת גם שורת כתובת משופרת שתסייע לך למצוא דברים מהר יותר

משחקים ו-Xbox

שחק במשחקי Xbox One במחשב אישי, מחשב נייד או מחשב לוח עם Windows 10. השתמש בתכונה Game DVR כדי להקליט את המהלכים הכי טובים של הגיבור שלך ולשלוח אותם לחברים שלך מידית, מבלי לצאת מהמשחק שלך.

בבעלות בלעדית שלך

התקן Windows 10 שלך מזהה אותך ומאשר את נוכחותך בדרכים אישיות באמת. עם Windows Hello, ההתקן שלך מברך אותך בשמך ומפעיל אור כאות זיהוי, מנופף לך בזמן הכניסה ומשחרר אותך מהצורך לזכור או להקליד סיסמה.

רצף

המסך הכי טוב הוא תמיד המסך שבו אתה נמצא כרגע, מפני ש- Windows 10מתאים את חוויית השימוש לפעילות ולהתקן שלך. התכונות על המסך מותאמות לניווט קל ומאפשרות מדרוג חלק מהתצוגות הקטנות ביותר ועד לתצוגות הגדולות ביותר.

ריבוי משימות

שלוט בריבוי משימות כמו מקצוען אמיתי בעזרת היכולת לקבע ארבעה דברים על המסך בו-זמנית. המסך מתמלא? צור שולחנות עבודה וירטואליים כדי לקבל יותר שטח ולעבוד רק עם הפריטים הרצויים. בנוסף, כל ההתראות וההגדרות העיקריות שלך מרוכזות במסך אחד קל לגישה.

 

דרישות חומרה:

 • מעבד: מעבד 1 GHz או מהיר יותר
 • זיכרון נדרש: 1 GB ‏RAM עבור 32 סיביות; 2 GB עבור 64 סיביות
 • שטח דיסק נדרש: עד 20 GB שטח פנוי בדיסק הקשיח
 • כרטיס וידורו נדרש: רזולוציית מסך 600 X‏ 800‏ או גבוהה יותר.
  מעבד גרפי DirectX 9 עם מנהל התקן WDDM – See more at.
 • קישורית נדרשת: גישה לאינטרנט (עשוי לחול תשלום).
 • דרישות מערכת נדרשת:  נדרש חשבון Microsoft לתכונות מסוימות.
  צפייה בתקליטורי DVD דורשת תוכנת השמעה נפרדת.

 

דרישות מערכת נוספות: עליך להסכים לתנאי הרשיון המצורפים גם ב- microsoft.com/useterms 

 נדרשת הפעלה • רישיון אחד • 32 ו-64 סיביות ב-USB 3.0

 

 

 

מק"ט:FQC-08924

יצרן: Micosoft

זמן אספקה: 1 יום עסקים.