מבצע!

Windows Server 2022 Standard – 16 Core License

3,025.00

Windows Server 2022 Standard

Windows Server 2022  מאפשר ביצועים גבוהים ותומך בעומס עבודה בקנה מידה גדול ובחדשנות בתשתית, בתחומי האחסון, הזהויות, העבודה ברשת, הווירטואליזציה ועוד. Windows Server 2022  הוא פלטפורמה ברמה ארגונית המספקת תמיכה בכמות גדולה פי 5 של מעבדים לוגיים, כמות גדולה פי 4 של זיכרון פיזי ותמיכה בכמות גדולה פי 16 של זיכרון לכל מכונה וירטואלית. הטבלה שלהלן מספקת מבט כולל על התכונות הזמינות בגירסאות השונות של Windows Server.

שימו לב שצורת הרישוי השתנתה:
הרכישה הינה לשרת בעל עד 16 ליבות
מסופק ברישוי פתוח ללא CALs
רישיונות גישה (CALs) ניתן לרכוש בנפרד

מקט יצרן: P73-08328
שיטת רישוי יצרן: OEM License
יצרן: Microsoft
גרסת רישוי : רישיון מלא לשרת.

סוג רישיון : רישיון עסקי – לשימוש מסחרי.

זמן אספקה: עד 3 ימי עבודה.

 

33 במלאי

תיאור

 

Windows Server Standard 2022 מגדיר מחדש את קטגורית השרת.
מספק מאות תכונות ושיפורים חדשים הפורשות וירטואליזציה, רשת, אחסון, חוויית משתמש, מחשוב ענן, אוטומציה ועוד.

בין אם אתה מגדיר שרת יחיד עבור העסק הקטן שלך או ארכיטקטורת דאטה-סנטר חדשה.
Windows Server Standard Core 2022
מסייע לך לשנות את הפעולות שלך בכדי להפחית עלויות IT ולספק רמה חדשה של ערך עסקי.

יותר מוירטואליזציה
Windows Server Standard Core 2022 מציע תשתית דינמית, רבת ערוצים בכדי לסייע בעומסי העבודה ההולכים וגדלים ומסייע בבניית ענן פרטי מאובטח.
גרסה זו יחד עם Hyper-V משפרת את הביצועים. כמו גם אספקת סביבה מלאה מבודדת, רבת ערוצים הכוללת כלים שיסייעו בזמינות – SLA גבוהה.
גישה לפאנל ניהול מרכזי באמצעות זהות אחת ממספר מוקדים/מכשירים, תוך הגברת ההגנה על הנתונים, Windows Server 2019 מספק פלטפורמה מאובטחת ואמינה יותר.

כח של שרתים רבים בפשטות אחת
Windows Server Core 2022 מציע חיסכון רב באמצעות אינטגרציה בזמינות גבוהה ובפשטות הניהול של מספר רב של שרתים.
אפשרויות אחסון מגוונות מסייעות להשיג ביצועים גבוהים, זמינות ויעילות מירביים באמצעות וירטואליזציה, שימור ואחסון.
באמצעות תכונות חדשות ומשופרות נוצר חיסכון כספי מירבי, זמינות גבוהה עם הגנה מפני מגוון רחב של תרחישי כשל.
אוטומציה של מערך רחב של משימות ניהול והטמעה פשוטה של עומסי עבודה מהקל אל הכבד ללא דאגות ובאוטומציה מלאה.

מגוון אפליקציות בכל ענן
Windows Server 2022מציע פלטפורמת בפיתוח של יישומים מורחבים ודינאמיים תוך דגש על גמישות בהטמעתם באופן מקומי, בענן או בסביבה היברידית באמצעות מערכת עקבית של כלים ופאנלים מרובים לניהול. תכונות חדשות מסייעות בהגדלת צפיפות גודל אתרי האינטרנט ויעילותם, בתוספת פאנל ניהול מרכזי, שירותים נלווים וכלים להגברת יכולת ההרחבה והגמישות של יישומים חדשניים.
פלטפורמה פתוחה מאפשרת לאפליקציות זמן-אמת להתקיים בסטנדרט פתוח תוך שיפור ויעילות באמצעות יישומי קוד פתוח ושפות פיתוח שונות.

סביבת עבודה מודרנית
Windows Server 2022 מעצים את יכולות ה-IT בארגון באמצעות אספקת גישה גמישה לנתונים וליישומים מכל מקום, בכל מכשיר, תוך פישוט הניהול והשמירה על הביטחון, השליטה והציות למשתמשי המערכת.
מציע חווית חלונות מלאה, כמעט מכל מכשיר שמתאים את עצמו לתנאים שונים ברשת, במהירות ובגמישות תצוגה.
כמו גם מאפשר גישה לנתונים פרטניים ומשאבים ארגוניים המבוססים על סיסמאות חזקות, סיווג נתונים, ניהול מדיניות ריכוזית וביקורת.

ההתפתחות של Windows Server

Windows Server 2022 Standard – 16 Core  מאפשר ביצועים גבוהים ותומך בעומס עבודה בקנה מידה גדול ובחדשנות בתשתית, בתחומי האחסון, הזהויות, העבודה ברשת, הווירטואליזציה ועוד. Windows Server 2022   הוא פלטפורמה ברמה ארגונית המספקת תמיכה בכמות גדולה פי 5 של מעבדים לוגיים, כמות גדולה פי 4 של זיכרון פיזי ותמיכה בכמות גדולה פי 16 של זיכרון לכל מכונה וירטואלית. הטבלה שלהלן מספקת מבט כולל על התכונות הזמינות בגירסאות השונות של Windows Server.

התנסה בגמישות וזריזות רבות יותר- במרכזו של חזון פלטפורמת הענן של Microsoft‏, Windows Server 2022 מספק את חוויית Microsoft באמצעות שירותי ענן בקנה מידה עולמי לתשתיות שלך עם תכונות ושיפורים חדשים בתחומי וירטואליזציה, ניהול, אחסון, עבודה ברשת, תשתית שולחן עבודה וירטואלי, הגנה על גישה ומידע, פלטפורמת האינטרנט והיישומים ועוד.

וירטואליזציית שרתים- נצל את החיסכון בעלויות הווירטואליזציה, והגדל את ההשקעות בחומרת שרתים על-ידי איחוד השרתים שלך כמחשבים וירטואליים במארח פיזי יחיד. Hyper-V מפעיל מערכות הפעלה מרובות, לרבות Windows‏, Linux ואחרות, בו-זמנית בשרת יחיד. Windows Server 2022   מרחיב את יכולות Hyper-V בעזרת תכונות נוספות ומדרגיות מובילה בתעשייה עבור מעבדי מארח וזיכרון.

פלטפורמת אינטרנט ויישומים- Windows Server 2022    מושתת על המסורת של משפחת מוצרי Windows Server כפלטפורמת יישומים מוכחת, עם אלפי יישומים שכבר נוצרו ונפרסו וקהילה של מיליוני מפתחים מיומנים ובעלי ידע שכבר קיימת. יש לך אפשרות ליצור ולפרוס יישומים באופן מקומי או בענן – או בשניהם בו-זמנית, בעזרת פתרונות משולבים הפועלים בשתי הסביבות.

הגנה על מידע- באמצעות הפתרונות של Microsoft להגנה על מידע, יש לך אפשרות לנהל זהות יחידה עבור כל משתמש ביישומים מקומיים וביישומים המבוססים על הענן (SaaS). עליך להגדיר רמת גישה של משתמשים למידע וליישומים בהתאם לזהותם, לתוכן שאליהם הם ניגשים ולמכשיר שממנו הם ניגשים – אפילו תוך החלת אימות מרובה-גורמים. יש לך אפשרות לספק גישה מאובטחת מרחוק לעובדים הניידים שלך באמצעות יכולות Windows Server Remote Access‏ (RRAS) של DirectAccess ו- VPN (לרבות חיבורי VPN אוטומטיים), ולאפשר למשתמשים שלך לסנכרן את קבצי העבודה שלהם משרת החברה למכשירים שלהם. בנוסף, תוכל לנהל מכשירים ניידים כדי להסיר נתונים ויישומים של החברה כאשר מכשיר אובד, נגנב או יוצא משימוש.

יתרונות המוצר

עם Windows Server 2022  , יש לך אפשרות לשנות את קנה המידה כדי להפעיל את עומסי העבודה החשובים ביותר עם אפשרויות שחזור חזקות. כך תקבל תמורה במהירות עם מגוון רחב של אפשרויות אחסון משתלמות ובעלות ביצועים ברמה גבוהה, ואספקה פשוטה של שירותי IT – Multi-Tenant יש לך אפשרות לבנות, לפרוס, להפעיל ולנטר יישומים באופן מקומי ובענן. הענק למשתמשים גישה מאובטחת למשאבי החברה במכשירים לבחירתם.

רמת הארגון- שפר את הביצועים והתאם את הקיבולת ביעילות רבה יותר כדי להפעיל את עומסי העבודה הגדולים ביותר עם אפשרויות שחזור חזקות להגנה מפני השבתות.

ממוקד ביישומים- עם תמיכה משופרת במסגרות פתוחות, יש לך אפשרות לבנות, לפרוס ולהתאים יישומים ואתרי אינטרנט בגמישות רבה יותר עם ניידות יישומים בין סביבות מקומיות, ענן ציבורי וענן של ספק שירות.

פשוט ומשתלם- ספק יכולות אחסון ורשת לריבוי משתמשים (Multi-Tenancy) על גבי חומרה סטנדרטית בתעשיה ובעלות נמוכה.

מתמקד במשתמשים- פרוס תשתית של שולחנות עבודה וירטואליים וצמצם את עלויות האחסון במידה ניכרת באמצעות מגוון רחב של אפשרויות אחסון וביטול כפילויות של VHD.

 

Windows Svr Std 2022 64Bit English 16 Core

מקט יצרן: P73-08328
שיטת רישוי יצרן: OEM License
יצרן: Microsoft
גרסת רישוי : רישיון מלא לשרת.

סוג רישיון : רישיון עסקי – לשימוש מסחרי.

תוכנת Windows Server Standard עם רישיון עבור 16 ליבות . יש צורך ברכישת רשיונות גישה למשתמשים – Win Server CAL.

זמן אספקה: עד 3 ימי עבודה.