Windows 10 קרוב מאי פעם!

Windows 10 נבנתה כדי ליצור דור חדש של מערכת הפעלה עבור ה-1.5 מיליארד איש שמשתמשים ב Windows כיום ב-190 מדינות ברחבי העולם.

עם Windows 10 אנחנו מביאים את החזון שלנו למחשוב אישי יותר, שמוגדר על ידי האמון בדרך שבה אנחנו מגנים ומכבדים את המידע הפרטי שלך, חווית ניידות זהה בין מכשירים ואינטראקציה טבעית עם מכשירי ה Windows שלך הכוללת קול, מגע, עט והולוגרמות.

Windows 10 עוצבה לרוץ על גבי מגוון רחב ביותר של מכשירים כולל מחשבים שולחנים, לפטופים, טאבלטים, סמארטפונים, מכשירי IOT, Xbox One ואפילו מכשירים חדשים כמו Microsoft Surface Hub ו Microsoft Hololens – כולם יעבדו על מנת להעצים אותך ולסייע לך לעשות דברים נהדרים.

Windows 10 יהיה מוכר וטוב יותר מאי פעם, תפריט ההתחל שכה אהבנו חוזר ובגדול, עם מגוון יכולות חדשות ומשופרות שיאפשרו למכשיר שלנו לעבוד טוב יותר ולקצר את זמני העליה והתגובה. Windows 10 מספק פלטפורמה מאובטחת הכוללת ללא עלות את Windows Defender, להגנה נגד תוכנות זדוניות, זוהי מערכת ההפעלה היחידה שמתחיבת לספק עדכוני אבטחה שוטפים חינם למשך כל אורך חיי המכשיר.
• Cortana – העוזרת האישית הדיגיטלית מבית מיקרוסופט מגיעה ל PC, לטאבלט ולטלפון. Cortana לומדת את ההעדפות שלך ומספקת המלצות רלוונטיות, גישה מהירה למידע ותזכורות חשובות. האינטראקציה היא טבעית ופשוטה תוך שימוש בדיבור או הקלדה. (השרות אינו זמין בשפה העברית)
• מיקרוסופט Edge – הוא דפדפן חדש שתוכנן ועוצב לייצר חווית שימוש חדשה ברשת, הוא מאפשר לסמן או לגזור חלקים מהאתר, לרשום הערות על גבי הדפדפן בעזרת הקלדה או סימון, לשתף בקלות עם חברים ולעבור למצב קריאה המאפשר להתמקד רק בתוכן שחשוב לך באופן מהיר ונח יותר.

• Office על Windows– בנוסף לשימוש בחבילות ה Office השולחניות המוכרות לנו, Windows 10 יאפשר לנו שימוש ב Universal Apps – Office Word, Excel ו PowerPoint שפותחו מחדש במיוחד עבור Windows 10 וזמינות בחנות האפליקציות. אפליקציות ה Office מספקות חוויה עקבית, תומכת מגע על פני מגוון מכשירים.
עם אפליקציות ה Universal Apps Office תוכלו בקלות לייצר ולערוך מסמכים ומצגות. עם ממשק מעודכן תומך מגע, תוכלו גם ליצור או לעדכן גיליונות אקסל ללא מקלדת או עכבר. תוכלו גם להנות מגרסאות חדשות של OneNote ו Outlook הכלולות ב Windows 10 ללא עלות.

• אפליקציית Xbox ו Xbox Live מביאות חווית משחק חדשה ל Windows 10.
Windows 10 מאפשר לגיימרים לגשת להיצע רחב של משחקים ברשת ה-Xbox Live גם ממחשבים שולחנים וטאבלטים ולתקשר עם חברים על גבי מחשבי Windows 10 ועל Xbox One בזמן שאתם משחקים. שחקנים יכולים להקליט, לערוך ולשתף את הרגעים הגדולים במשחק עם DVR Game ולשחק עם חברים משחקים חדשים דרך מגוון רחב של מכשירים. כמו כן שחקנים יוכלו לשחק משחקים שמוזרמים (Streaming) ישירות מה Xbox One למחשב או לטאבלט Windows 10 על גבי הרשת הביתית שלהם. משחקים שפותחו עבור DirectX 12 ב Windows 10 יחוו שיפורים במהירות, יעילות ויכולות גרפיות.

עם Windows 10, גיימרים יכולים לא רק לגשת למגוון רחב של משחקים ברשת ה-Xbox Live ממחשבים שולחניים וטאבלטים אלא גם ליהנות מההתרגשות של משחקי קזינו Slotogate ממש בהישג ידם.

• אפליקציות אוניברסליות – Windows 10 מביא איתו סט חדש ומעודכן של אפליקציות אוניברסליות ביניהן: Mail Calendar, People/Communications, Photos, Videos, Music ו-Maps. האפליקציות הללו יהיו זמינות עם ממשק מותאם לכלל מכשירי Windows ויאפשרו עבודה רציפה תוך סנכרון עם OneDrive.

• Continuum Mode – תכונה ייחודית המאפשרת למכשירי ה 2in1 ולפטופים לעבור באלגנטיות ממצב עבודה של מקלדת/עכבר למצב עבודה של טאבלט/מגע וחזרה. תכונה זו גם תאפשר למכשירי Windows Phone החדשים להתחבר למסך ומקלדת/עכבר ולעבוד עם הטלפון כמו מחשב.

• Windows Hello – מברך אתכם עם חיוך ומאפשר לכם להזדהות ולהתחבר למחשב ללא צורך בסיסמה תוך מתן גישה מהירה ומאובטחת למכשירי ה Windows 10 שלכם. Windows Hello מציע שימוש בשיטות זיהוי ביומטריות כגון זיהוי פנים, קשתית עין וטביעת אצבע המספקים זיהוי מיידי.

• Windows Store – חנות אחת מרכזית ואחודה לכלל האפליקציות המאפשרת התקנה והסרה מהירה של אפליקציות מהימנות ומגוון רחב ביותר של שיטות תשלום.

בנוסף לכל החדשנות המתוארת, מיקרוסופט תמשיך לעדכן את Windows 10 עם הזמן עם יכולות חדשות שיסייעו לכם להיות יותר פרודוקטיביים ולהנות יותר. בדומה ל Windows 10 גם העדכונים החדשים יהיו בחינם למשך כל אורך חיי המכשיר.

למידע נוסף :

לחץ כאן